Парцел за вилно селище с ПУП до Варна

Имате въпроси? Свържете се с нас!

+359 887 352527

Описание

Предлагаме за продажба голям парцел с ПУП, подходящ за изграждане на вилно селище. 
Имотът се намира в с. Кичево, на 5 км северно от Варна и от него се разкрива прекрасна морска панорама.

Целият имот е с размер около 17 000 кв.м., но е разделен на по-малки парцели с размери между 600 и 850 кв.м., като е направена и уличната регулация. Ток и вода до границите на имота. Теренът е заграден, като част от оградата е масивна, декоративна с главен портал за достъп.

Районът е тих, чист и благоприятен за почивка, както и за постоянно обитаване. В съседство има изградени множество нови сгради и подобно селище.
Имотът е подходящ за инвеститор, желаещ да изгради цялото селище или в последствие да продава отделните парцели на по-висока цена.

Забележка: Имотът се продава само нацяло, като на единият от парцелите е изградена къща с РЗП около 220 кв. м., която също е включена в продажбата. Към момента сградата е с Акт 15.

  Цена: При запитване

  Код: 4068

Особености

  • В регулацияВ регулация
  • ГораГора
  • Морска гледкаМорска гледка
  • ВодаВода
  • За постоянно живеенеЗа постоянно живеене
  • ТокТок

Карта

Обща информация

  • Локация: Кичево, Варна
  • Тип: Земя
  • Площ: 17000 m2
  • Ток: Да
  • Вода: Да
  • Код: 4068
Този имот не е наличен или е продаден

Този имот не е наличен или е продаден